Η Τοπική Διοίκηση Τρικάλων έλαβε μέρος με αρκετά μέλη της στην Πανελλήνια Εθελοντική Εκστρατεία Let”s Do it Greece 2019. Η φετινή δράση πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 07/04/2019 και επικεντρώθηκε στο Φρούριο των Τρικάλων και συγκεκριμένα στην περιπατητικη διαδρομή πέριξ του βυζαντινού κάστρου. Τον συντονισμό της δρασης, τον είχε αναλάβει ο Δήμος Τρικκαίων.
Ευχαριστούμε όλα τα μέλη μας που συμμετείχαν στην συγκεκριμένη δράση.
SERVO PER AMIKECO
(Υπηρετώ δια της φιλίας)
Με τιμή
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
ΜΠΕΓΑΣ Αχιλλέας ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΣ Βασίλειος
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/56615057_1157040121086824_3509057300956446720_o-1-1024x768.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/56931911_1157040241086812_1843634009096060928_n-1.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/52134238_309053529750928_4786639767473225728_n-1.png)