Μέλη της Τοπικής Διοίκησης Τρικάλων, επισκέφθηκαν την Μ. Τετάρτη 24/04/2019 τα γραφεία της Τοπικής Διοίκησης Λέσβου τα οποία βρίσκονται στην Μυτιλήνη.
Πραγματοποιήθηκε συνάντηση με μέλη του Δ.Σ. και έγινε ανταλλαγή απόψεων και αναμνηστικών.
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/05/58822241_1185593738231462_1074027525224529920_o-1024x768.jpg)
Μέλη της Τοπικής Διοίκησης Τρικάλων, επισκέφθηκαν την Μ. Τετάρτη 24/04/2019 τα γραφεία της Τοπικής Διοίκησης Λέσβου τα οποία βρίσκονται στην Μυτιλήνη.
Πραγματοποιήθηκε συνάντηση με μέλη του Δ.Σ. και έγινε ανταλλαγή απόψεων και αναμνηστικών.