Με μεγαλοπρέπεια εορτάστηκε και φέτος η επέτειος της 28ης Οκτωβρίου 1940 σε όλη την Ελλάδα. Η τοπική μας συμμετείχε στις εορταστικές εκδηλώσεις τόσο στη πόλη των Τρικάλων όσο και την Πύλη.
Χρόνια πολλά σε όλους τους Έλληνες !!!
Ζήτω το Έθνος !
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/12/312004843_4147432042047602_3416055732601402597_n.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/12/312048600_4147432892047517_1282822897780525772_n-1-768x1024.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/12/311867676_4147432395380900_2212862406581253134_n.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/12/313278062_4147432668714206_5834953565860185189_n-1024x683.jpg)
Εκδηλώσεις- Δράσεις, Νέα, Φωτογραφίες
Με μεγαλοπρέπεια εορτάστηκε και φέτος η επέτειος της 28ης Οκτωβρίου 1940 σε όλη την Ελλάδα. Η τοπική μας συμμετείχε στις εορταστικές εκδηλώσεις τόσο στη πόλη των Τρικάλων όσο και την Πύλη.
Χρόνια πολλά σε όλους τους Έλληνες !!!
Ζήτω το Έθνος !