Η Τοπική Διοίκηση Τρικάλων της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών (Ι.Ρ.Α.) και η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων (Ε.Α.Υ.Τ.), «τσίκνησαν» για τρίτη συνεχόμενη χρονιά με όλους τους συναδέλφους, σήμερα Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 13.00΄, στην Λέσχη της Δ.Α. Τρικάλων (2ος όροφος), εορτάζοντας την Τσικνοπέμπτη με ψητά, προσφορά των Ενώσεών μας.
– Στις περιφερειακές Υπηρεσίες της Δ.Α. Τρικάλων, απεστάλησαν, επίσης τα ανωτέρω είδη.
Loading…..
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/53112108_1114335355357301_7069315246350925824_n.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/53262057_1114335492023954_5667740467022790656_o-1024x768.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/04/51810438_1098864303571073_2532415985915265024_n.jpg)