-Συνεχίζοντας την προσπάθεια για βοήθεια απέναντι στους συνανθρώπους μας που επλήγησαν από τη σφοδρή κακοκαιρία, η Τοπική Διοίκηση Τρικάλων της Διεθνούς Ενώσεως Αστυνομικών απέστειλε την 19/09/2023 στην Τοπική Κοινότητα Γλίνους Τρικάλων , 126 εξάδες εμφιαλωμένου νερού, προκειμένου να καλύψει μέρος από τις ανάγκες της .
SERVO PER AMIKECO
(Υπηρετώ δια της φιλίας)
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΣ Βασίλειος ΜΑΣΤΟΡΑΣ Μιχαήλ
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/10/381032082_697604719058686_2020770910349200437_n-473x1024.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/10/380425644_697604795725345_3432180588790519086_n-473x1024.jpg)