Πραγματοποιήθηκε σήμερα 18-6-2023 η εκδήλωση τιμής και μνήμης «Η Μάχη της Πόρτας», που διοργάνωσε ο Δήμος Πύλης. Την Τοπική μας εκπροσώπησε καταθέτοντας στεφάνι, ο Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων κ. ΦΛΟΚΑΣ Ιωάννης.
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/06/354467880_644676127684879_7146443105151730427_n-1024x768.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/06/355094266_644676191018206_5220221038516544632_n-1024x768.jpg)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα 18-6-2023 η εκδήλωση τιμής και μνήμης «Η Μάχη της Πόρτας», που διοργάνωσε ο Δήμος Πύλης. Την Τοπική μας εκπροσώπησε καταθέτοντας στεφάνι, ο Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων κ. ΦΛΟΚΑΣ Ιωάννης.