Με “τριπλή” φέτος η Τοπική μας….κάρτα ευχών… προς διαφορετικές ομάδες αποδεκτών…η καθεμία προάγοντας διαφορετικά πράγματα όμως με ευχές και ελπίδα πάντα ίδια !!!
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ !!!!
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2020/02/80285191_1539975036126662_4174844933405933568_o-1024x682.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2020/02/79731932_1539975299459969_5960582989510344704_o-1024x576.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2020/02/79774274_1539975382793294_8014399851825463296_o.jpg)
Με “τριπλή” φέτος η Τοπική μας….κάρτα ευχών… προς διαφορετικές ομάδες αποδεκτών…η καθεμία προάγοντας διαφορετικά πράγματα όμως με ευχές και ελπίδα πάντα ίδια !!!
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ !!!!