Το Διοικητικό συμβούλιο της Τοπικής μας Ένωσης επισκέφθηκε τον νεο Αστυνομικό Διευθυντή Τρικάλων Δημήτριο ΜΗΤΡΑΙΝΑ για να τον συγχαρεί για την ανάληψη των νέων του καθηκόντων. Ο κ. ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ είναι από τα πιο παλιά εν ενεργεία μέλη της Τοπικής μας, ενώ διετέλεσε για χρόνια μέλος του Διοικητικού της Συμβουλίου. Στη συνάντηση ήταν παρόν και ο νέος Υποδιεύθυντης της Διεύθυνσης Αθανάσιος ΚΑΠΠΑΣ ο οποίος είναι επίσης ενεργό μέλος μας. Το κλίμα ήταν πολύ καλό και η συνεργασία και η στήριξη και από τις δύο πλευρές δεδομένη.
Να ευχηθούμε για άλλη μια φορά στην καινούργια ηγεσία της Διεύθυνσης Αστυνομίας Τρικάλων καλή δύναμη!!!
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/06/280736913_3724413737682770_8599159231587113083_n.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/06/281856719_3724413861016091_334883832412137286_n.jpg)