Επίσκεψη στο καινούριο κτίριο του Αστυνομικού Τμήματος Φαρκαδόνας, πραγματοποίησαν μέλη του Διοικητικού Συμβούλιου της Τοπικής Διοίκησης Τρικάλων της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών, σήμερα 10 Ιουλίου 2023.
Μας περίμενε ο κ. Διοικητής της υπηρεσίας Α/Α Δημήτριος Νταφέκης με συναδέλφους του οικείου Τμήματος, με τους οποίους συζητήσαμε για μελλοντικές δράσεις της Ένωσης μας στην περιοχή τους.
Η Τοπική μας με μεγάλη χαρά, προχώρησε στην δωρεά ενός ψυγείου, το οποίο τοποθετήθηκε προκειμένου να εξυπηρετεί τις ανάγκες του Τμήματος.
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/07/359204349_657714223047736_297144887284518352_n-473x1024.jpg)