Το εθνικό τμήμα επιβράβευσε τα τέκνα μελών της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών τα οποία πέτυχαν την εισαγωγή τους στα Πανεπιστημιακά Ιδρύματα της χώρας, με την επίδοση αναμνηστικών διπλωμάτων και ενός μικρού αναμνηστικού.
Η τοπική μας επέδωσε τα αναμνηστικά στους γονείς-μέλη μας εκφράζοντας παράλληλα τα συγχαρητήρια της για την επιτυχή ολοκλήρωση μιας επίπονης προσπάθειας για τα παιδιά και ολόθερμες ευχές για μια λαμπρή σταδιοδρομία.
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/1673853048662-766x1024.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/1673853087610-712x1024.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/1673853142592-766x1024.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/1673853252609-1024x766.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/1673854009909-1024x766.jpg)
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG-ba891d41dea34be28d004951aece7238-V-768x1024.jpg)