Η Τοπική μας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι δημιουργήθηκε και παιδική χορευτική ομάδα με τέκνα μελών της I.P.A Τρικάλων, η οποία έχει ξεκινήσει τα μαθήματα κάθε Παρασκευή στο κέντρο χορού “Η ΤΡΙΚΚΗ” και από ώρες 19.00 με 20.00, με χοροδιδάσκαλο τον κ. ΓΑΛΑΝΗ Βασίλειο . Όποιος επιθυμεί να φέρει τα τέκνα του, είναι ευπρόσδεκτος.
Επίσης η Τοπική μας θα συμμετάσχει και με τα δυο χορευτικά της (παιδικό και ενηλίκων) σε μεγάλη χορευτική εκδήλωση που θα διοργανωθεί αρχές Μαρτίου και η οποία θα έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα.
Περισσότερες πληροφορίες, από τους υπεύθυνους των χορευτικών μας τμημάτων και από οποιοδήποτε μέλος του Διοικητικού μας Συμβουλίου.
SERVO PER AMIKECO
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
ΜΠΕΓΑΣ Αχιλλέας ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΣ Βασίλειος
Τηλ : 6932484892 Τηλ :6955470262
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/02/51759839_323399241633848_5035156702752669696_n.jpg)
![](http://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2019/02/52136326_408055309753126_4890132665237241856_n.jpg)