38ο Πανελλήνιο Συνέδριο της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών. Η τοπική μας όχι μόνο είναι παρούσα στο συνέδριο, αλλά βραβεύτηκε και ως η καλύτερη τοπική για τις πολιτιστικές της δράσεις !!! Συγχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια !!!
![](https://ipatrikala.gr/wp-content/uploads/2022/06/281544165_3748944108563066_3317986083865303365_n.jpg)
Εκδηλώσεις- Δράσεις, Νέα, Φωτογραφίες
38ο Πανελλήνιο Συνέδριο της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών. Η τοπική μας όχι μόνο είναι παρούσα στο συνέδριο, αλλά βραβεύτηκε και ως η καλύτερη τοπική για τις πολιτιστικές της δράσεις !!! Συγχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια !!!